KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN, Pınarhisar İlçemizdeki Okulları Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN, Pınarhisar İlçemizdeki Okulları Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_10/10153541_WhatsApp_Image_2022-10-10_at_12.17.07_3.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, 10.10.2022 Pazartesi günü, Pınarhisar İlçemizde faaliyetlerine devam eden Kaynarca İlkokulu-Ortaokulu, Pınarhisar Atatürk Ortaokulu ve Pınarhisar Halk Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti. Ziyaret esnasında öğrenci ve öğretmenlerimizle görüşen Müdürümüz Hüseyin KALKAN, eğitim öğretim faaliyetleri konusunda yöneticilerden bilgi aldı.