KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN, Lüleburgaz İlçesinde Bulunan Okulları Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN, Lüleburgaz İlçesinde Bulunan Okulları Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_09/04143906_IMG_6632.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN, 04/09/2020 tarihinde Lüleburgaz ilçesinde bulunan Ramazan Yaman Fen Lisesi, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Mednan Tuna İlkokulu ve Ayçiçeği Anaokulu'nu ziyaret ederek, 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı hazırlıkları kapsamında okullarda incelemelerde bulundu.