KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HÜSEYİN KALKAN DEMİRKÖY İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ.
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HÜSEYİN KALKAN DEMİRKÖY İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ.](/meb_iys_dosyalar/2020_07/08171933_IMG-20200708-WA0026.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN Demirköy İlçe Milli EĞitim Müdürlüğü ve ilçede bulunan eğitim kurumlarını ziyaret ederek okullarımızın yeni eğitim öğretim yılına hazırlıkları konusunda bilgiler aldı. Hüseyin KALKAN' a Demirköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Oğuz AK ve okul yöneticileri eşlik etti.