KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Hilal Liliyar ÖZEFSUN, Okula Uyum Haftası dolayısıyla Okulları Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürü Hilal Liliyar ÖZEFSUN, Okula Uyum Haftası dolayısıyla Okulları Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2023_09/05093211_photo_6030881077637267171_y.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN, Hüsamettin Mehmet Ateş Anaokulu, Yayla Ayçiçeği Anaokulu, Atatürk İlkokulu'nu ziyaret ederek 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okula Uyum haftası dolayısıyla yapılan çalışmaları inceledi. Öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelen ÖZEFSUN, uyum haftası programı için başarı dileklerinde bulundu.