KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz İle 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü Arasında "Bir Bir İki,112" Projesi İşbirliği Protokolü İmzalandı.
![İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz İle 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü Arasında](/meb_iys_dosyalar/2020_02/17160559_IMG_3265.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz İle 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü Arasında 17/02/2020 tarihinde "Bir Bir İki,112" projesi işbirliği protokolü imzalandı. Protokolün amacı 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliğinde; "Hayat kurtarma bilincinin çok erken yaşta kazandırılması" olarak belirlenmiştir. Bu kapsamda merkez ilçedeki anaokulundaki öğrencilere 112 Acil Çağrı Merkezi tanıtılacaktır.