KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinesinde Yürütülen Umutlu Yarınlar Projesi İl Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.
![İl Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinesinde Yürütülen Umutlu Yarınlar Projesi İl Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_05/20142227_photo_2022-05-20_12-26-11.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde yürütülen, Umutlu Yarınlar Projesi İl değerlendirme toplantısı; İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN başkanlığında, tüm paydaş kurumların müdürleri ve okul müdürlerinin katılımı ile Zoom platformu üzerinden yapıldı. Toplantıda yapılacak projelere ilişkin atılacak adımlar konuşuldu.