KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, ücretli öğretmenler ile toplantı yaptı.
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 23/09/2019 tarihinde ücretli öğretmenler ile toplantı yaptı.![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, ücretli öğretmenler ile toplantı yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2019_09/23172814_IMG_9414.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN 23 Eylül 2019 Pazartesi günü Merkez ilçede bulunan ücretli öğretmenlerin katılımlarıyla Kırklareli Fen Lisesinin toplantı salonunda 2019-2020 eğitim öğretim yılında öğrencilerin başarılarının arttırılmasına yönelik toplantı yaptı.