İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, "Türkiye'nin 7 Bölgesinde 2. Edebiyat Atölyeleri Projesi" Kapanış Törenine Katıldı.
![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN,](/meb_iys_dosyalar/2020_02/13094436_EATK1191.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Türkiye İlim ve Edebiyat Eserleri Sahipleri Meslek Birliği tarafından hazırlanan "Türkiye'nin 7 Bölgesinde 2. Edebiyat Atölyeleri Projesi" kapsamında, İlimizde yapılan eğitimlerin tamamlanması nedeniyle 12/02/2020 tarihinde İl Özel İdaresi Cazibe Merkezi salonunda düzenlenen kapanış programına katıldı. "Türkiye'nin 7 Bölgesinde 2. Edebiyat Atölyeleri Projesi" kapanış töreni saygı duruşu, İstiklal Marşı, İLESAM İl Temsilcisi ve l Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN'ın konuşması, atölye çalışmalarını yansıtan slayt, öğrencilerimizin şiir ve yazı paylaşımları yapıldı. Program katılım belgeleri ve hediye takdimi ile sona erdi.