KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu Lisesi'ni Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu Lisesi'ni Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/18094227_QQWD7994.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 18/02/2020 tarihinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. Okul yöneticileri ve öğretmenler ile toplantı yapan Hüseyin KALKAN, yapılan çalışmalar, etkinlikler ve okulun başarı durumlarıyla ilgili bilgi aldı.