KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, "Robotik Kodlama ve Ardunio Eğitici Eğitimi" Kapsamında Hazırlanan Proje Sunumu Programına Katıldı.
![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN,](/meb_iys_dosyalar/2019_11/22142731_IMG_1099.jpg)
Trakya Kalkınma Ajansının teknik desteği ile 18-22 Kasım tarihleri arasında İlimiz Merkez Kırklareli Anadolu Lisesi bilgisayar laboratuvarında öğretmenlerimize "Robotik Kodlama ve Ardunio Eğitici Eğitimi" verildi. İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN 22/11/2019 tarihinde "Robotik Kodlama ve Ardunio Eğitici Eğitimi" kapsamında öğretmenlerimizin hazırladıkları proje sunumu programına katıldı. Yapılan çalışmaları inceleyen Hüseyin KALKAN,başarılarından dolayı tebrik ederek, katılım belgelerini verdi.