KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Öğretmenler Arası Düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasına Katıldı.
![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Öğretmenler Arası Düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasına Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/19220653_MKDI0020.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 19/11/2019 tarihinde 18-22 Kasım ara tatil kapsamında 24 Kasım Öğretmen Günü dolayısıyla düzenlenen akıl ve zeka oyunları turnuvası katıldı. Öğretmenlerle görüşmeler yaparak, başarılarından dolayı tebrik etti.