KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Merkez İlçe Basın Mensuplarını makamında ağırladı.
![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Merkez İlçe Basın Mensuplarını makamında ağırladı.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/22134256_IMG_1085.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 22/11/2019 tarihinde Merkez İlçe Basın Mensuplarını makamında ağırladı. Basın mensupları ile sohbet eden Hüseyin KALKAN, İlimizdeki eğitim faaliyetlerinin kamuoyuna ulaştırılmasında etkin bir rol oynadıklarını belirtirken, çalışmalarında başarılar diledi.