KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Lüleburgaz General Ferhat Akat İlkokulu'nu Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Lüleburgaz General Ferhat Akat İlkokulu'nu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/14143641_SKWZ2227.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 14 Şubat 2020 Cuma günü Lüleburgaz General Ferhat Akat İlkokulu'nu ziyaret ederek, 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin hazırlamış oldukları tasarım ve beceri sergisini gezdi. E-twining kapsamında, yapılan projeleri inceledi, öğretmen ve öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti.