KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Kırklareli Yıldızlar Futsal Finaline Katıldı.
![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Kırklareli Yıldızlar Futsal Finaline Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2020_03/06150014_GBYF9257.jpg)
Valimiz Sayın Osman BİLGİN, eşi İlknur BİLGİN Hanımefendi ve İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 06/03/2020 tarihinde Kırklareli Yıldızlar Futsal Finalini izledi. 1. olan Bahçeşehir Koleji ve dereceye giren takımlara Valimiz Sayın Osman BİLGİN tarafından madalyaları verildi.