KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Kırklareli Hamdi Helvacı İlkokulu'nu Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Kırklareli Hamdi Helvacı İlkokulu'nu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_03/03110713_IMG_3762.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 03/03/2020 tarihinde Kırklareli Hamdi Helvacı İlkokulu'nu ziyaret ederek, okulda görev yapan yöneticiler ve öğretmenlerle görüştü. Eğitim-öğretim ve öğrenciler hakkında bilgi alan Hüseyin KALKAN, yönetici ve öğretmenlere çalışmalarından dolayı teşekkür etti.