KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Kaynarca Ortaokulu, Pınarhisar Anadolu Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Kaynarca Ortaokulu, Pınarhisar Anadolu Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_01/03160728_IUIM5858.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 03/01/2020 tarihinde Kaynarca Ortaokulu, Pınarhisar Anadolu Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret ederek, okul yöneticileri ve öğretmenlerle görüşmeler yaptı. Okul ziyaretinde sınıfları gezen Hüseyin KALKAN, öğrencilere başarılar diledi.