KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, İnece Ortaokulu, Kırklareli İmam Hatip Ortaokulu ve Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi' ni Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, İnece Ortaokulu, Kırklareli İmam Hatip Ortaokulu ve Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi' ni Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_08/18171519_DDQD7456.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 18/08/2020 tarihinde İnece Ortaokulu, Kırklareli İmam Hatip Ortaokulu ve Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek, yeni eğitim-öğretim yılı hazırlıkları kapsamında onarım yapılan okullarda incelemelerde bulundu.