KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN' ın Ramazan Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN' ın Ramazan Bayramı Mesajı

Büyük bir manevi huzurla idrak ettiğimiz rahmet ve mağfiret ayı Ramazan-ı Şerif'in  ardından, mübarek bayram günlerine ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar insanların arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, kardeşçe kucaklaştıkları, milli ve dini duyguların güçlendiği özel günlerdir.

Bu yıl kavuştuğumuz Ramazan Bayramında geçtiğimiz senelerden biraz daha farklı olarak sevdiklerimizle kucaklaşıp sarılamayacağız. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de devam eden Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında vatandaşlarımızın korunması adına Devletimizin almış olduğu tedbirlerin uygulanacağı bir bayram olacak.

Sevdiklerimize sevgimizi göstermemiz için mesafelerin yakın olmasına gerek yok. Ramazan Bayramı süresince sevdiklerimizle iletişim kanalları üzerinden görüşmeye bayramlarını kutlamaya özen gösterelim. Hep birlikte sevdiklerimiz ile kucaklaşamadığımız ama birbirimize gönülden bağlı olduğumuzu da hissettirdiğimiz bir bayram geçirelim.

Bu duygu ve düşüncelerle, Yüce milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor; bayramın ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini yüce Allah'tan niyaz ediyorum.

 

İyi bayramlar.

 

Hüseyin KALKAN

İl Milli Eğitim Müdürü

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.