KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN "Biz Anadoluyuz Projesi" kapsamında Şanlıurfa iline gidecek öğrencileri yolcu etti.
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 13/09/2019 tarihinde "Biz Anadoluyuz Projesi" kapsamında Şanlıurfa iline gidecek öğrencileri yolcu etti.![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN](/meb_iys_dosyalar/2019_09/13165304_IMG_8799.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrah Yüksel BABUŞÇU gençlerin gönüllülük bilincini artırıcı ve özendirici faaliyetlerde bulunmak amacıyla başlatılan Biz Anadoluyuz Projesi kapsamında 13-16 Eylül 2019 tarihleri arasında Şanlıurfa ilinde gerçekleştirilmesi planlanan projeye katılacak olan öğrencileri yolcu etti.