KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Biz Anadoluyuz Projesi Kapsamında Iğdır İline Gidecek Öğretmen ve Öğrencilere Bilgilendirme Toplantısı Yaptı.
![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Biz Anadoluyuz Projesi Kapsamında Iğdır İline Gidecek Öğretmen ve Öğrencilere Bilgilendirme Toplantısı Yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/12153611_IMG_0685.jpg)
12 Kasım 2019 Salı günü İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN başkanlığında, Biz Anadoluyuz Projesi kapsamında 15-18 Kasım 2019 tarihleri arasında Iğdır ilinde gerçekleştirilecek projeye katılacak olan İlimiz Merkez ilçedeki ortaokullarımızdan 40 öğrenci ve 2 öğretmene yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.