KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Babaeski Şehit Ersan Yenice Anadolu Lisesi'ni Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Babaeski Şehit Ersan Yenice Anadolu Lisesi'ni Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/12154950_SLBV4531.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 12/02/2020 tarihinde Babaeski Şehit Ersan Yenice Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. Yönetici ve öğretmenler ile toplantı yaparak görüş ve isteklerini dinledi. Toplantı sonrasında Hüseyin KALKAN, Bakanlığımız 2023 Eğitim Vizyon Hedefleri doğrultusunda e-Twining Projesinde göstermiş olduğu özverili çalışmalar ile Avrupa Kalite Etiketi alarak uluslararası düzeyde tanınırlık elde etmesinden dolayı matematik öğretmeni Özlem KAHRAMAN'a başarı belgesini verdi.