KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN Babaeski İlçesinde Branş Öğretmenleri ile toplantı yaptı.
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN 18/09/2019 tarihinde Babaeski İlçesinde Branş Öğretmenleri ile toplantı yaptı.![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN Babaeski İlçesinde Branş Öğretmenleri ile toplantı yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2019_09/19101140_IMG_9246.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN 18/09/2019 tarihinde Babaeski İlçesinde Branş Öğretmenleri ile toplantı yaptı. Toplantıda, ilimiz genelinde öğrencilerin girecekleri ortak sınavlarda başarılarının yükseltilmesi için yapılacak olan çalışmalar görüşüldü.