KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 24 Kasım Öğretmen Günü İçin Düzenlenen Resim Sergisini Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 24 Kasım Öğretmen Günü İçin Düzenlenen Resim Sergisini Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/19212255_ICYU2019.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 19/11/2019 tarihinde görsel sanatlar öğretmenlerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü için hazırladıkları resim sergisini ziyaret etti. Yapılan çalışmaları tek tek inceleyen Hüseyin KALKAN, öğretmenleri çalışmalarından dolayı tebrik etti.