KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 2019 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yaptı.
![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 2019 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2019_12/31152637_IMG_3442.jpg)
31 Aralık 2019 Salı günü İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN başkanlığında, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımıyla; İlimizde mesleki eğitimin tanıtılması, mesleki eğitime yönlendirme ve rehberlik ile ilgili faaliyetlerin görüşüldüğü toplantı yapıldı. Toplantıda okul-sektör işbirliği çalışmalarının güçlendirilmesi ile mesleki eğitimin önemi vurgulandı. Ayrıca, ilimizde öğrenim gören öğrencilerin tercih edecekleri seçmeli derslerin belirlenmesinde yapılması gerekenler görüşüldü.