KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Cahit AKIN makamını öğrencilere bıraktı.
İl Milli Eğitim Müdür V. Cahit AKIN makamını öğrencilere bıraktı.![İl Milli Eğitim Müdür V. Cahit AKIN makamını öğrencilere bıraktı.](/meb_iys_dosyalar/2019_04/23151733_IMG_3984.jpg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nın 99. yılı programı kapsamında, İl Milli Eğitim Müdür V. Cahit AKIN makamını, Ahmet Yener İlkokulu öğrencileri İrem ABALI ve Ozan KÖKEN´e bıraktı. İl Milli Eğitim Müdür V. Cahit AKIN, makam ziyaretinde bulunan öğrencilerin ve tüm çocukların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak, günün anısına öğrencilere hediyelerini verdi.