KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdür V. Cahit AKIN´ ın Kurban Bayramı Mesajı
İl Millî Eğitim Müdür V. Cahit AKIN, Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.![İl Millî Eğitim Müdür V. Cahit AKIN´ ın Kurban Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2018_08/17174635_IMG_4056.jpg)
Kurban Bayramınızı tebrik eder; bayramın ülkemize, İslam âlemine ve bütün insanlığa barış, mutluluk ve huzur getirmesini diler, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz temennisiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.