KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Orhan ÇİFTÇİ, ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM Emekli Öğretmen Muammer YAYBÜYÜK ve Öğretmen Göksel BİNGÖL’ü Evinde Ziyaret Etti

Valimiz Sayın Orhan  ÇİFTÇİ, ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM  Emekli Öğretmen Muammer YAYBÜYÜK ve Öğretmen Göksel BİNGÖL’ü Evinde Ziyaret Etti

Valimiz Sayın Orhan ÇİFTÇİ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM huzurevinde bulunan emekli öğretmen  Muammer YAYBÜYÜK’ü 24 Kasım 2017 Cuma günü ziyaret ederek Öğretmenler Günü´nü kutlayarak hediye verdi. 

Daha sonra Valimiz Sayın Orhan ÇİFTÇİ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM, İlimiz Merkez  Ahmet Yener İlkokulu Müdürlüğü görevinde iken kalp krizi geçiren Göksel BİNGÖL´e geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak öğretmenler gününü kutladılar.

Geçtiğimiz aylarda görevde iken kalp krizi geçiren ve halen tedavisi süren Ahmet Yener İlkokulu Müdürü Göksel BİNGÖL’ü ziyaret eden Valimiz Sayın Orhan ÇİFTÇİ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM  öğretmenimiz ile sohbet ederek acil şifalar diledi.

 

 

27-11-201727-11-201727-11-2017 

 

 

KOCAHIDIR MAHALLESİ PAŞA ÇEŞME CAD. BLOK NO 6 İÇ KAPI NO1 - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.