KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kitap Yazma Komisyonunda Görevli Öğretmenlerle Bir Araya Geldi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM, Müdürlüğümüz müdür yardımcıları ile şube müdürleri ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kitap Yazma Komisyonunda Görevli Öğretmenlerin katılımıyla  12 Ekim 2017 Perşembe günü İlimiz Merkez Otelcilik ve Turizm Uygulama Hotelinde yemek düzenlendi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kitap Yazma Komisyonunda Görevli Öğretmenlerle Bir Araya Geldi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM, Müdürlüğümüz müdür yardımcıları ile şube müdürleri ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kitap Yazma Komisyonunda Görevli Öğretmenlerin katılımıyla  12 Ekim 2017 Perşembe günü İlimiz Merkez Otelcilik ve Turizm Uygulama Hotelinde yemek düzenlendi.

Kitap yazma süreci ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı yemekte komisyonda görevli öğretmenlerimiz kitap yazma sürecinde moral ve motivasyonlarının artırılmasında kendilerine desteklerini esirgemeyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM ve yöneticilerimize teşekkür etti.

 

 13-10-201713-10-2017

 

 

 

KOCAHIDIR MAHALLESİ PAŞA ÇEŞME CAD. BLOK NO 6 İÇ KAPI NO1 - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.