KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakanlık Maarif Müfettişliği Görevine Atanan Ayhan KOÇAK’a Veda Yemeği Düzenlendi

Bakanlık Maarif Müfettişliğine atanan Ayhan KOÇAK’a  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat AŞIM, İl Milli Eğitiim Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimizin katılımı ile 11 Ekim 2017 Çarşamba günü  veda yemeği düzenlendi.
Bakanlık Maarif Müfettişliği Görevine Atanan Ayhan KOÇAK’a Veda Yemeği Düzenlendi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanı olarak görev yapmakta iken Bakanlık Maarif Müfettişi olarak atanan Ayhan KOÇAK, ilimizdeki görevinden ayrılarak Bakanlık Merkez Teşkilatımızdaki yeni görevine başlamıştır.

Bakanlık Maarif Müfettişliğine atanan Ayhan KOÇAK’a  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat AŞIM, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimizin katılımı ile 11 Ekim 2017 Çarşamba günü  veda yemeği düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM, düzenlenen yemekte yaptığı konuşmada İlimizde yaptığı çalışmalarından dolayı Ayhan KOÇAK’a teşekkür ederek hatıra plaketi takdim etti. Müdürümüz Ayhan KOÇAK’A  yeni görevinde başarılar diledi.

 

 12-10-201712-10-2017

KOCAHIDIR MAHALLESİ PAŞA ÇEŞME CAD. BLOK NO 6 İÇ KAPI NO1 - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.