KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Çocuk Şenliği" Projesi İşbirliği Protokolü İmzalandı.

"Çocuk Şenliği" Projesi İşbirliği Protokolü İmzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Kırklareli Üniveristesi arasında “Çocuk Şenliği” Projesi İşbirliği Protokolü imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında; Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi programı akademisyen ve öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okul öncesi eğitim kurumlarına devam eden çocuklara; beslenme, sağlıklı yaşam, yardımlaşma ve paylaşma gibi temel konuları; tiyatro, dans, müzik, resim, gibi sanatsal etkinlikler yoluyla öğrenme ortamlarını daha etkili bir hale getirerek öğretecekler.

02 Mayıs 2017 Salı günü Kırklareli Üniversitesinde gerçekleştirilen törende işbirliği protokolü, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent ŞENGÖRÜR ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM tarafından imzalandı. Protokol törenine ayrıca; Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Buket AŞKIN, Öğretim Görevlisi Elveda KUYUCAK ve İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Veysi BORA da katılım gösterdi.

Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent ŞENGÖRÜR, törende yaptığı konuşmada ‘’Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği yapmaktan ve sosyal içerikli projelerde yer almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek projede emeği geçenlere teşekkür etti.

‘’Kırklareli Üniversitesi ile bundan sonra da faydalı işbirlikleri yapmak istediklerini ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM da; projenin başarılı olması temennisinde bulunarak emeği geçen herkese teşekkür etti.’’ 

03-05-201703-05-201703-05-201703-05-201703-05-2017


 

KOCAHIDIR MAHALLESİ PAŞA ÇEŞME CAD. BLOK NO 6 İÇ KAPI NO1 - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.