KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Liseler Arası Taekwondo Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası ”nda Türkiye İkincisi Olan Öğrencimiz İl Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret etti.

Taekvondoda Türkiye ikinciliği elde eden İlimiz Merkez Bilal Yapıcı Spor Lisesi öğrencimiz Sinem YALAP, okul müdürü Önder KÖSE ve okul aile birliği başkanı ile birlikte 25 Nisan 2017 Salı günü İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM’ı ziyaret etti.
“Liseler  Arası Taekwondo Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası ”nda Türkiye İkincisi Olan Öğrencimiz İl Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret etti.

Taekwondoda Türkiye ikinciliği elde eden İlimiz Merkez Bilal Yapıcı Spor Lisesi öğrencimiz Sinem YALAP, okul müdürü Önder KÖSE ve okul aile birliği başkanı ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM’ı ziyaret etti.

Ziyarette başarılarından dolayı öğrencimizi kutlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM öğrencimize başarılarının devamını dileyerek, sportif ve kültürel faaliyetleri çok önemsediklerini akademik başarının yanı sıra ilimize kazandırılan sportif ve kültürel faaliyetlerdeki derecelerin de kendilerini mutlu ettiğini dile getirdi.

Adana İlinde 12-14  Nisan  2017 tarihlerinde düzenlenen “Liseler  Arası Taekwondo Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası ”na 52 Kg da ilimizi temsilen katılan İlimiz Merkez Bilal Yapıcı Spor Lisesi öğrencimiz Sinem YALAP  Türkiye 2.si olarak Gümüş Madalya’ nın sahibi oldu. 

 

25-04-201725-04-2017

KOCAHIDIR MAHALLESİ PAŞA ÇEŞME CAD. BLOK NO 6 İÇ KAPI NO1 - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.