KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Bilgilendirme Toplantıları” Gerçekleştirildi.

“Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Bilgilendirme Toplantıları” İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz AR-GE Birimi Projeler Koordinatörü Fırat Yağdıran ın koordinasyonunda merkez  ve ilçelerimizde idareci ve öğretmenlerimizin yoğun ilgisi ve katılımlarıyla gerçekleştirildi.
“Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Bilgilendirme Toplantıları” Gerçekleştirildi.

Millî Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığının yürüttüğü “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Bilgilendirme Toplantıları” Milli Eğitim Müdürlüğümüz AR-GE Birimi Projeler Koordinatörü Fırat Yağdıran’ ın koordinasyonunda merkez ve ilçelerimizde yönetici ve öğretmenlerimizin yoğun ilgisi ve katılımlarıyla gerçekleştirildi. 

Eğitim ve Öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile gerçekleştirilen bilgilendirmelerimiz merkez ve ilçelerimizde gönüllü bilgilendirme isteyen öğretmenlerimize verilerek devam edecektir. Merkez ilçemizde başlayan eğitim ve öğretimde yenilikçilik ödülleri bilgilendirme toplantılarımız, Lüleburgaz, Babaeski, Vize, Demirköy ve Pınarhisar ilçemizde toplam 396 yönetici ve öğretmenimize ulaşılarak ilçe bilgilendirmeleri sona erdi. Hedefimiz; ilimiz dahilindeki tüm okul ve kurumlarımızın yenilikçilik ödüllerine özgün çalışmalarıyla başvurmalarını ve ilimizin başvuru oranının arttırılmasını sağlamaktır.

17-11-201617-11-201617-11-201617-11-2016

KOCAHIDIR MAHALLESİ PAŞA ÇEŞME CAD. BLOK NO 6 İÇ KAPI NO1 - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.