KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Murat AŞIM´ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı´nın 93.yıldönümü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.
İl Müdürümüz Murat AŞIM´ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı  Mesajı

93 yıldır büyük coşkuyla kutladığımız Cumhuriyet, ülkemiz için sadece bir yönetim şekli değil, aynı zamanda tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biridir.

Cumhuriyet, getirdiği yeni açılımlarla Türk insanının ufkunu genişletmiş, ekonomik, sosyal ve siyasal hayatımıza görülmemiş bir dinamizm kazandırmıştır.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, önünde uzanan aydınlık yolda, her zaman emin adımlarla ilerleyip bu yolda benimsediği tüm ilkeleri muhafaza ederek, medeni dünyanın onurlu bir üyesi olmaya dün olduğu gibi bugünde devam edecektir.

15 Temmuz darbe girişiminde de iç ve dış tehditleri bertaraf etmesini çok iyi bildiğini bir kez daha ispat eden aziz milletimiz bundan sonraki siyasi ve sosyal hayatında da insanlık onur ve şerefine yakışır bir halde hızlı ve kararlı adımlarla ilerlemesini sürdürecek, Cumhuriyetin getirdiği kazanımları en güzel şekilde korumasını bilecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı´mızı canı gönülden kutluyor, başta vatanımızın kurtarıcısı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyorum.

 

                                                                                                                    Murat AŞIM

                                                                                                              İl Milli Eğitim Müdürü

KOCAHIDIR MAHALLESİ PAŞA ÇEŞME CAD. BLOK NO 6 İÇ KAPI NO1 - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.