KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ABD Kültür Ateşesi Catherine Roden ve Türk Kültür Vakfı Yetkilileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM’ı Ziyaret Etti.

Amerika Kültür Ateşesi Catherine Roden ve  Türk Kültür Vakfı yetkilileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Aşım’ı makamında ziyaret etti.
 ABD Kültür Ateşesi Catherine Roden ve  Türk Kültür Vakfı Yetkilileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat AŞIM’ı Ziyaret Etti.

       Amerika Kültür Ateşesi Catherine Roden ve  Türk Kültür Vakfı yetkilileri  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Aşım’ı makamında ziyaret ederek ABD ve Türkiye arasında gerçekleşen lise düzeyinde, tamamen burslu bir değişim programı olan YES hakkında bilgi verdiler.YES öğrencilerinin seçimi, rehberlik, burs ve  ABD ’de öğrenimlerine devam edecekleri ve  yaşayacakları bir yıl içerisinde YES öğrencilerinin pekiştireceği  kazanımlar anlatıldı.

        İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Aşım Amerika Kültür Ateşesi Catherine Roden’e tel kırma sanatı ile yapılmış Türk Bayrağı tablosu hediye ederek teşekkür etti.

 

 

23-09-201623-09-201623-09-2016

KOCAHIDIR MAHALLESİ PAŞA ÇEŞME CAD. BLOK NO 6 İÇ KAPI NO1 - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.