KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2015 Yılı İl İçi İsteğe Bağlı Yer Değiştirme İşlemleri
![2015 Yılı İl İçi İsteğe Bağlı Yer Değiştirme İşlemleri](/meb_iys_dosyalar/2013_03/k_05173236_atama3.jpg)
2015 Yılı İl İçi İsteğe Bağlı Yer Değiştirme başvuruları, Bakanlığımız internet sayfasında yayınlanan duyuru doğrultusunda; 20-26 Mayıs 2015 tarihleri arasında elektronik ortamda alınacaktır.
Başvuruda bulunacak öğretmenler, alanları itibariyle ihtiyaç olsun ya da olmasın normu bulunan tüm eğitim kurumlarını elektronik başvuru ekranında görebilecek ve tercihte bulunabilecektir.