KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Hilal Liliyar ÖZEFSUN, Okul Müdürleriyle 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık Toplantısı Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürü Hilal Liliyar ÖZEFSUN, Okul Müdürleriyle 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık Toplantısı Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN başkanlığında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız, İnsan Kaynakları Yönetimi Şefi ve Okul Müdürlerinin katılımıyla 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı hazırlık toplantısı yapıldı. Toplantıda okulların fiziki altyapılarının hazırlanması, öğretmen ve yönetici kadrolarının düzenlenmesi, eğitim materyallerinin planlanması, ücretsiz ders kitaplarının dağıtım sürecinin yakından takip edilmesi, taşımalı eğitim ve ücretsiz yemek konusundaki planlamaların ve ihalelerin ivedi şekilde tamamlanması gibi birçok konu masaya yatırıldı.

2023-2024 eğitim öğretim yılı hazırlıkları, devam eden ve planlanan çalışmalar, eğitim yatırımları, güçlendirme, bakım ve onarım çalışmalarının son durumu hakkında bilgi verdiği toplantıda görüş, öneri ve talepler dile getirildi. Yeni eğitim öğretim yılının başarılı bir şekilde sürdürülmesi ve öğrencilerin nitelikli eğitim alabilmesi için eğitimin tüm paydaşlarının iş birliği ve ortak çabasının gerekliliği üzerinde duruldu.

KOCAHIDIR MAHALLESİ PAŞA ÇEŞME CAD. BLOK NO 6 İÇ KAPI NO1 - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.