KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü'nden İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' a Ziyaret.

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü'nden İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' a Ziyaret.

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü'nde görev yapan Komiser Öznur İZİDOĞRU, müdürlüğümüzün ortak olduğu "Mutlu Kentin Umutları" isimli proje sonu hakkında bilgi vermek üzere İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' ı ziyaret ederek projeye vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür etti. Ziyaretten son derece memnun olan Müdürümüz Hüseyin KALKAN, yapılan çalışmalar ve ziyaretten memnuniyetini iletti.

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce hazırlanan ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün proje ortağı olduğu Mutlu Kentin Umutları isimli ÇOGEP projesi ile hedef grupta yer alan bireylerin toplumun diğer üyeleri ile sosyal dayanışmaya girmeleri ve sıkı bir birliktelik oluşturmaları; kurumlarımızın samimi, efektif ve birlikte doğru yaklaşımları ile mümkün olabileceği gerçeğini ön planda tutularak olumsuz yaşam koşullarına sahip çocuk ve gençlerin geleceğe güvenle bakması ve topluma entegre olmaları amaçlanmıştır.

KOCAHIDIR MAHALLESİ PAŞA ÇEŞME CAD. BLOK NO 6 İÇ KAPI NO1 - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.