KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kırklareli Üniversitesi Öğretim Üyeleri İl Müdürümüz Hüseyin KALKAN' ı Ziyaret Etti.

 Kırklareli Üniversitesi Öğretim Üyeleri İl Müdürümüz Hüseyin KALKAN' ı Ziyaret Etti.

Kırklareli Üniversitesi Toplumla İlişkiler Koordinatörü Öğr. Gör. Mustafa HELVACI ve Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Taha EĞRİ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' ı makamında ziyaret etti.

 

Gerçekleşen ziyarette, 2022-2023 eğitim ve öğretim yılında ders başı yapacak ve Anadolu Teknik Program türünde Tarım alanında LGS sınav sonucuna göre merkezi yerleştirme ile 30 öğrenci alacak olan "Kırklareli Istranca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi" ile ilgili yapılacak projeler görüşüldü.

 

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti aktaran İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN,  ilimiz okulları arasına katılan Kırklareli Istranca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi için duyduğu heyecanı paylaşarak, Kırklareli Üniversitesi ile yapılacak olan projelerin okulumuza yapacağı katkılardan dolayı Doç. Dr. Taha EĞRİ ve Proje Koordinatörü Mustafa HELVACI' ya teşekkür etti.

30-06-2022

KOCAHIDIR MAHALLESİ PAŞA ÇEŞME CAD. BLOK NO 6 İÇ KAPI NO1 - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.