KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Vize İlçemizde Eğitim Yöneticisi Geliştirme Programı (YÖGEP) Semineri Açılış Toplantısına Katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Vize İlçemizde Eğitim Yöneticisi Geliştirme Programı (YÖGEP) Semineri Açılış Toplantısına Katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, iki aşamalı olarak gerçekleşen paylaşım ve uygulama görevlerinden oluşan ve okul yöneticilerinin bilgi ve deneyimlerini geliştirmeye yönelik program olarak hazırlanan Yönetici Geliştirme Programı (YÖGEP) semineri Vize açılış toplantısına katıldı.

Açılış programının toplantısında konuşan İl Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğümüz tarafından eğitim yöneticilerimizin gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Eğitim Yönetici Geliştirme Programının hayata geçirildiğini, bu program kapsamında toplam 120 saat eğitim verileceğini belirtti. Vize ilçemizde bugün itibarıyla başlayacak eğitimlere katılan tüm yöneticilerimize başarılar diliyorum." dedi. 

Program ile başta Öğretmenlik Meslek Kanunu olmak üzere öne çıkan Bakanlık politika ve uygulamaları ile alanyazın temelinde okul müdürlüğünün öne çıkan görev alanlarını (misyonunu) yeniden ele almak ve bu bağlamda ortak bir anlayış ve uygulama çerçevesini geliştirmek amaçlanmaktadır.

12-05-202212-05-2022

KOCAHIDIR MAHALLESİ PAŞA ÇEŞME CAD. BLOK NO 6 İÇ KAPI NO1 - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.