KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2022_01/07141632_photo_2022-01-07_11-35-30.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, okul ziyaretleri kapsamında Kırklareli Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret etti. Burada idare ve öğretmenlerle toplantı yaparak okulun genel durumu, projeler ve Eğitim- Öğretim hakkında bilgi aldı. Ardından sınıf ziyaretleri yaparak öğrencilerle sohbet etti.