KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN Merkez Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğünü Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN Merkez Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğünü Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2021_09/01162759_photo_2021-09-01_16-27-08.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Merkez Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğünü ziyaret ederek öğretmenlerle görüştü. 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Yaygın Eğitim faaliyetleri hakkında bilgi alan KALKAN, Açık Lise eğitimini tamamlayan öğrencilere diplomalarını takdim etti.