KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' ın Ramazan Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' ın Ramazan Bayramı Mesajı

İslam âlemi olarak rahmet, mağfiret ve bereket ayı ve ayların sultanı olan mübarek Ramazan-Şerifi tamamlayıp bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar paylaşma ve ikram etme günleri olduğu kadar kırgınlık ve küskünlüklerin unutulup birlik ve beraberliğin hayatımıza hâkim olduğu mukaddes zaman dilimleridir.

Bütün dünya ile eşzamanlı olarak ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgını, Ramazan Bayramımızı gönlümüzce kutlamaya engel olsa da büyüklerimizin hatırlarını sorup bayramlarını kutlamaya, küçüklerimize sevgiyle yaklaşmaya, yoksulların sorunlarından haberdar olup onlara yardım elini uzatmaya asla engel değildir.

Dünyanın farklı coğrafyalarında işgal ve zulüm altında Ramazan Bayramı'na giren tüm kardeşlerimizin, bir sonraki bayramlarını hür ve başı dik bir şekilde idrak etmelerini diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerimle başta eğitim camiamızın her bir ferdinin, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, sağlık ve esenlikler diliyorum.

 

Hüseyin KALKAN

İl Milli Eğitim Müdürü

KOCAHIDIR MAHALLESİ PAŞA ÇEŞME CAD. BLOK NO 6 İÇ KAPI NO1 - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.