KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN Kontrollü Normalleşme Kapsamında Yüz Yüze Eğitime Başlayan Okulları Ziyarete Devam Ediyor
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN Kontrollü Normalleşme Kapsamında Yüz Yüze Eğitime Başlayan Okulları Ziyarete Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2021_03/04110238_IMG_20210304_105536_009.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, kontrollü normalleşmeyle birlikte yüz yüze eğitim-öğretim faaliyetlerine başlayan Merkez İlçedeki okullarımıza ziyaretlerine devam etti.
Program kapsamında Hüseyin KALKAN; Vali Faik Üstün İlkokulu, Tevfik Fikret Yatılı Bölge Ortaokulu, Doğan Işıkalp İlkokulu ve Kırkşehitler İlkokulunu ziyerette bulunarak eğitim-öğretim faaliyetlerini ve hijyen koşullarını yerinde inceledi.