KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
CODEWEEK 2020 - CODE WEEK 4 ALL SONUÇLARI AÇIKLANDI.
![CODEWEEK 2020 - CODE WEEK 4 ALL SONUÇLARI AÇIKLANDI.](/meb_iys_dosyalar/2021_02/12114631_WhatsApp_Image_2021-02-12_at_11.35.40.jpg)
Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz adına ''KIRKLARELİ'den Kodluyorum'' başlığı ve "cw20-w9bj2" kodu ile 10-25 Ekim 2020 tarihleri arasında organizasyona katılan okullarımız farkındalık yarattılar.
Kırklareli e Twinning İl Koordinatörlüğünce eğitimleri verilen organizasyonda; "cw20-w9bj2" kodumuzu kullanarak etkinliğe katılan tüm okullarımız ''Mükemmellik Sertifikalarını'' aldılar.
Katkı veren tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.