KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN Başkanlığında Eğitim Kurumları Müdürleri ile Toplantı Gerçekleştirildi
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN Başkanlığında Eğitim Kurumları Müdürleri ile Toplantı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2021_02/03153121_IMG-20210203-WA0007.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN Başkanlığında, eğitim kurumları Müdürlerinin katılımlarıya ikinci dönem başı eğitim-öğretim istişare toplantısı geçekleştirildi. Çevrimiçi olarak gerçekleştirilen toplantıda ikinci dönem hazırlıkları ve diğer eğitim-öğretim konuları görüşüldü.