KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN Okul Öncesi Öğretmenlerimizle Buluşuyor.
![İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN Okul Öncesi Öğretmenlerimizle Buluşuyor.](/meb_iys_dosyalar/2021_01/11111858_IMG-20210110-WA0026.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN başkanlığında bu akşam saat 20:00' de okul oncesi öğretmenleri ile "1. Dönem Değerlendirme" toplantısı yapılacaktır. 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı 1. Dönem Uzaktan Eğitim sürecinin değerlendirilmesi amacıyla gerçekleştirilecek olan toplantı da öğretmenlerimizin görüş ve önerileri ele alınacaktır.