KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Kırklareli Bilim ve Sanat Merkezi'nin 3-D Yazıcılarla Yüz Koruyucu Siper Üretim Sürecini Yerinde İzledi.
![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Kırklareli Bilim ve Sanat Merkezi'nin 3-D Yazıcılarla Yüz Koruyucu Siper Üretim Sürecini Yerinde İzledi.](/meb_iys_dosyalar/2020_04/14190217_HETK9606.jpg)
Kırklareli BİLSEM'de, sağlık çalışanlarının korono virüsle mücadelesine destek olmak için 3-D yazıcı ile yüz koruyucu siper üretimine başladı. İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 14/04/2020 tarihinde Bilim ve Sanat Merkezini ziyaret ederek, 3-D yazıcı ile yüz koruyucu siper üretimi sürecini yerinde izledi.