KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Kofçaz Şehit Anıl Yalap İlkokulu'nda Bayrak Sergisi Açılışına Katıldı.
![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Kofçaz Şehit Anıl Yalap İlkokulu'nda Bayrak Sergisi Açılışına Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2020_03/12155703_IMG_4997.jpg)
Kofçaz Kaymakamı Emre ÖZTÜRK, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal KUŞOĞLU ve İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN'ın katılımlarıyla Kofçaz Şehit Anıl Yalap İlkokulu'nda 12/03/2020 tarihinde "Minik Kalplerde Bayrak Sevgisi" konulu bayrak sergisi açılış töreni yapıldı. Açılış töreninin ardından sergi gezilerek eserlerde emeği geçen öğretmen ve öğrencileri tebrik ettiler.