KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Üsküp Atatürk İlkokulu ve Atatürk Ortaokulu'nu Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, Üsküp Atatürk İlkokulu ve Atatürk Ortaokulu'nu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/19170830_IMG_3395.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 19/02/2020 tarihinde Üsküp Atatürk İlkokulu ve Atatürk Ortaokulu'nu ziyaret etti. Okul yöneticileri ve öğretmenler ile toplantı yapan Hüseyin KALKAN, yapılan çalışmalar, etkinlikler ve okulun başarı durumlarıyla ilgili bilgi aldı.