KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kırklareli Özel Eğitim Uygulama Okulu 1-2 Kademe Okul Aile Birliği Üyeleri ve Okul Müdürü Olgun Cem YALDUZ, İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN'ı makamında ziyaret etti.
![Kırklareli Özel Eğitim Uygulama Okulu 1-2 Kademe Okul Aile Birliği Üyeleri ve Okul Müdürü Olgun Cem YALDUZ, İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN'ı makamında ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/07142030_IMG_0016.jpg)
Kırklareli Özel Eğitim Uygulama Okulu 1-2 Kademe Okul Aile Birliği Üyeleri ve Okul Müdürü Olgun Cem YALDUZ, 07/11/2019 tarihinde İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN'ı makamında ziyaret etti.